0

Gizlilik Politikası

Bu ilkeler www.ranabutik.com tarafından, www.ranabutik.com'un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.ranabutik.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

www.ranabutik.com web sitesi içeriğindeki tüm materyal, yazı, makale, görüntü, doküman, resim, işaret, program ve sair fikir ürünleri telif hakları www.ranabutik.com'dan habersiz yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Her ne şart için olursa olsun çoğaltma ve yayma yapılamaz. Kopyalanması ve kullanılmasına izin verilen bölümlerde o bölüm içerisinde belirtilen şartlara uyulması zorunludur.

Bu Sitenin içeriğindeki ürün yorumları başlığı altındaki, kullanıcılar tarafından bildirilen görüşler ve düşünceler tamamıyla kullanıcıya aittir. Bu bölümlerde belirtilen görüş ve düşüncelerden dolayı www.ranabutik.com sorumlu tutulamaz ve herhangi bir hak talep edilemez.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin üye kayıt formlarında kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi vb.), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir vb.) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, sitemiz hakkında bilgi ve haber göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.ranabutik.com web sitemiz içerisinden bağlanılan diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.


Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm bilgiler şifrelenmiş alanda muhafaza edilmektedir. Şifreli alan 128 bit SSL ile tam koruma altına alınmıştır. SSL ayrıca müşteri bilgilerinin doğrulanması, kredi kartı sahtekarlıklarının önlenmesi, tesbit edilmesi ve bilgilerin gerektiğinde kullanılabilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz ile bankadan provizyon alınmakta ve bilgileriniz sistemimize kayıt edilmemektedir.


Bilgi Birleştirilmesi
Sitemizde verdiğiniz bilgileriniz güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirebilir.


Düzeltme/Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.